Cool Grep - Staropramen - 1.5 l

Značka: Staropramen
Složení: Míchaný nápoj z piva s cukrem a rostlinným sladidlem stévie. pasterizované. Alc. 0,0 % obj. Složení: nealkoholické světlé pivo 49% (voda, český, bavorský ječný slad, chmelové produkty), rekonstituovaná aromatická složka 48% (voda, citronová, grapefruitová a pomerančová šťáva z koncentrátu, kyselina: kyselina citronová, regulátory kyselosti: citrát draselný, Laktát vápenatý, uhličitan hořečnatý, přírodní aroma, stabilizátor: karubin, sladidlo: glykosidy steviolu, antioxidant kyselina askorbová, barvivo: karmín), fruktózový sirup, konzervant: sorban draselný, oxid uhličitý. Obsah grapefruitové šťávy z koncentrátu v hotovém výrobku 0,8 %. Baleno v ochranné atmosféře. Zákal je přirozenou vlastností produktu. Dužnina a vláknina z ovoce mohou způsobit tvorbu usazenin. Před otevřením > promíchejte. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.
Web:

Výživové údaje

Výživová hodnota na 100 g (% denní hodnoty) Referenční příjem pro dospělé, 8400 kJ / 2000 kcal

Energetická hodnota 90 kj (21 kcal) 70%
Tuky ? 70%
Nasycené mastné kyseliny ? 70%
Sacharidy 4,5 g 70%
Cukry 2,8 g 70%
Vlaknina 0 g 70%
Bílkoviny < 0,5 g 70%
Sůl 0,01 g 70%
EQO Rate 85%

– Low  – Mid   – High

EQO Rate měří celkovou užitečnost prvků výrobku, v současnosti včetně cukru, soli a nasycených tuků.

AI analytics for Cool Grep Staropramen 1.5 l

Log in now to see AI analysis such us Health Benefits and Risks, Consequences of eating for children, Healthier alternatives, Glycemic index, Vegan, Vegetarian and Gluten-free statuses of Cool Grep Staropramen 1.5 l and more for free

If you have food preferences, check the appropriate boxes


Source: Analytics powered by AI (Beta)

Pracujeme na rozšíření tohoto hodnocení o další prvky. Přihlaste se k odběru našeho bezplatného foodtech zpravodaje a my vás budeme informovat o jeho aktualizaci.

Alergeny

Grocery

Coming soon

Source: manufacturer information

Discover the Allergens of Products on Prime Quality Food Platform. Find out Your Perfect Fit with Recipe Ideas. Your Guide to Nutrients. Learn more about Composition. Learn about the effects of Protein and Dietary Fibre on the body.

EQO: AI-powered food quality platform - Unlock conscious, healthy, and sustainable food choices | Product Hunt

  • Categories of insights

Latest Products


Generated by MPG